| CATEGORY | DETAILS |
|---|---|
| Cooling output | L35/L35: 0.77 kW (50 Hz), 0.75 kW (60 Hz)L35/L50: 0.52 kW (50 Hz), 0.47 kW (60 Hz) |
| Rated operating voltage | 400 V, 2~, 50/60 Hz 400 V AC |
| Note | Roof-mounted cooling unit 3273.500 is also suitable for office applications thanks to its low noise level |
| Note on Model No. | Extended delivery times |
| Rated current max. | 50 Hz: 1.6 A60 Hz: 2.1 A |
| Start-up current max. | 50 Hz: 5.4 A60 Hz: 5.2 A |
| Air throughput | External circuit: 800 m³/h Internal circuit: 585 m³/h |
| Energy efficiency ratio | EER (L35/L35): 2.14 (50 Hz), 1.79 (60 Hz) |
| Design | Roof-mounted |
| Dimensions | Width: 597 mm Height: 417 mm, Depth: 380 mm |
| Protection category | External circuit: IP 34, Internal circuit: IP 54 |
| Refrigerant | R-513A / 0.4 kg, GWP: 631 → CO₂e: 0.25 t |
| Type of electrical connection | Plug-in terminal strip |
| Duty cycle | 100% |
| Temperature control | e-Comfort controller (factory setting +35 °C) |
| Operating temp range | 10 °C to 55 °C |
| Storage temp range | -40 °C to +70 °C |
| Setting range | 20 °C to 55 °C |
| Power consumption | L35/L35: 0.36 kW (50 Hz), 0.42 kW (60 Hz), L35/L50: 0.49 kW (50 Hz), 0.48 kW (60 Hz) |
| Permissible pressure | Max. 28 bar |
| Pre-fuse | Transformer circuit-breaker: 6.3…10 A |
| Packs of | 1 pc(s). |
| Weight | Net: 37.195 kg, Gross: 37.795 kg |
SK 3359640 TopTherm Blue e roof-mounted cooling unit Total cooling output 0.75 kW
Giá bán: Liên hệ
SK RTT Cooling unit Blue e MIDI, roof-mounted, 750 W, 400 V, e-Comfort controller, stainless steel, WHD: 597 x 417 x 380 mm
Tình trạng: Còn hàng
Bảo hành:
Địa chỉ
109 Đường N2, Khu dân cư Khang Điền, P. Long Trường, TP HCM, VN
HOTLINE
0917082400
Đặt mua ngay
| Thương hiệu |
|---|
Đặt mua SK 3359640 TopTherm Blue e roof-mounted cooling unit Total cooling output 0.75 kW

SK 3359640 TopTherm Blue e roof-mounted cooling unit Total cooling output 0.75 kW
Giá bán: Liên hệ
x
x

