| Category | Details |
|---|---|
| Cooling output | TW10 TU32: 29.7 / 35.7 kW (50/60 Hz) TW18 TU32: 37.8 / 45.1 kW (50/60 Hz) TW18 TU35: 36.5 / 46.6 kW (50/60 Hz) |
| Power consumption | 16.6 / 21.2 kW (50/60 Hz) |
| Rated power input | 29.7 / 32.7 A (50/60 Hz) |
| Volumetric flow | 90 / 135 l/min (50/60 Hz) |
| Pump pressure | 2.0 bar |
| Operating voltage | 400 V, 3~, 50 Hz; 460 V, 3~, 60 Hz |
| Colour | Enclosure: RAL 7035; Base/plinth: RAL 7016 |
| Dimensions | 900 × 1733 × 1800 mm |
| Operating temp range | 10 °C – 43 °C |
| Liquid media temp range | 10 °C – 25 °C |
| Temperature hysteresis | ±2 K |
| Cooling circuits | 2 |
| Refrigerant | R410a / 2900 g |
| Tank | Material: AISI304 (V2A stainless steel); Capacity: 185 l |
| Water connections | R 1 1/2″ IG |
| Noise level | 78 dB(A) |
| Protection category | IP 44 (IEC 60 529) |
| Weight | 510 kg (dry), 700 kg (operating) |
SK 3336470 Chillers Blue e 36,5KW
Giá bán: Liên hệ
SK Blue e chiller 36.5/46.6 kW, 400 V, 3~, 50 Hz, 460 V, 3~, 60 Hz, WHD: 900 x 1,733 x 1,800 mm
Tình trạng: Còn hàng
Bảo hành:
Địa chỉ
109 Đường N2, Khu dân cư Khang Điền, P. Long Trường, TP HCM, VN
HOTLINE
0917082400
Đặt mua ngay
| Thương hiệu |
|---|
Đặt mua SK 3336470 Chillers Blue e 36,5KW

SK 3336470 Chillers Blue e 36,5KW
Giá bán: Liên hệ
x
x

