| Thông số | Giá trị |
|---|---|
| Total cooling output (DIN EN 14511) | L35 L35: 1.25 kW (50 Hz & 60 Hz) L35 L50: 0.8 kW (50 Hz), 0.92 kW (60 Hz) (4,265 / 4,265 / 2,730 / 3,139 BTU/h) |
| Rated operating voltage | 400 V, 3~, 50 Hz 460 V, 3~, 60 Hz |
| Note on Model No. | Có thể lắp thêm Trim frame 3377.000 để tạo vẻ ngoài kín khi gắn thiết bị |
| Rated current max. | 1.9 A (50 Hz), 1.8 A (60 Hz) |
| Start-up current (max.) | 6 A (50 Hz & 60 Hz) |
| Air throughput (unimpeded air flow) | External circuit: 910 m³/h (535.6 cfm) Internal circuit: 860 m³/h (506.2 cfm) |
| Energy efficiency ratio (EER) | L35 L35: 1.56 (50 Hz), 1.39 (60 Hz) |
| Version | Wall-mounted |
| Special design | Flat |
| Dimensions | Width: 435 mm (17.1˝) Height: 1,590 mm (62.6˝) Depth: 205 mm (8.07˝) |
| Protection category (EN 60 529) | External circuit: IP 34 Internal circuit: IP 54 |
| Protection category (NEMA) | UL Type 12 |
| Refrigerant / cooling medium | Refrigerant: R-513A Quantity: 0.7 kg (1.5 lb.) GWP: 631 CO₂e: 0.44 t |
| Temperature control | e-Comfort Controller (factory setting +35 °C) |
| Operating temperature range | 10 °C…55 °C (50 °F…131 °F) |
| Storage temperature range | -40 °C…70 °C (-40 °F…158 °F) |
| Setting range | 20 °C…50 °C (68 °F…122 °F) |
| Rated power Pel | L35 L35: 0.7 kW (50 Hz), 0.8 kW (60 Hz) L35 L50: 0.8 kW (50 Hz), 0.92 kW (60 Hz) |
| Permissible operating pressure (p. max.) | 28 bar (406.1 PSI) |
| Pre-fuse | Transformer circuit-breaker: 2 A |
| Packaging unit | 1 pc(s) |
| Net weight | 50 kg |
| Gross weight | 58.5 kg |
SK 3366545 Wall-Mounted Cooling Unit TopTherm Blue e 1.25 kW
Giá bán: Liên hệ
SK Cooling unit Blue e, wall-mounted, slimline, 1.25 kW, 400-460 V, 3~, 50-60 Hz, sheet steel, WHD: 435 x 1590 x 205 mm
Tình trạng: Còn hàng
Bảo hành:
Địa chỉ
109 Đường N2, Khu dân cư Khang Điền, P. Long Trường, TP HCM, VN
HOTLINE
0917082400
Đặt mua ngay
| Thương hiệu |
|---|
Đặt mua SK 3366545 Wall-Mounted Cooling Unit TopTherm Blue e 1.25 kW

SK 3366545 Wall-Mounted Cooling Unit TopTherm Blue e 1.25 kW
Giá bán: Liên hệ
x
x
