| Category | Details |
|---|---|
| Cooling output | L35/L35: 4.0 kW (50/60 Hz) L35/L50: 2.8 kW (50/60 Hz) |
| Rated operating voltage | 380–480 V, 3~, 50/60 Hz |
| Rated power input | 1.45 kW |
| Air throughput | External circuit: 2,300 m³/h Internal circuit: 2,300 m³/h |
| Energy efficiency ratio | EER (L35/L35): 3.08 (50/60 Hz) SEER: 6.4 |
| Design | Wall-mounted |
| Dimensions | 450 × 1600 × 393 mm |
| Mounting cut-out | Width: 433 mm; Height: 1579 mm |
| Protection category | Internal circuit: IP 55 NEMA UL Type 12 / UL Type 3R |
| Refrigerant | R-1234yf / 1.76 kg Compression system: 1.04 kg Heat pipe system: 0.72 kg GWP: 0.5 → CO₂e: 0 t |
| Temperature control | e+ controller (factory +35 °C) |
| Operating temp range | -20 °C to +60 °C |
| Storage temp range | -40 °C to +70 °C |
| Refrigerant circuit range | 3 °C to 60 °C |
| Heat pipe range | -20 °C to 45 °C |
| Setting range | 20 °C to 50 °C |
| Power consumption | L35/L35: 1.3 kW (50/60 Hz) L35/L50: 1.25 kW (50/60 Hz) |
| Permissible pressure | Max. 24 bar |
| Weight | Net: 81 kg; Gross: 91 kg |
SK 3488940 Wall-mounted cooling unit Blue e+ 4.0 kW
Giá bán: Liên hệ
SK Blue e+ cooling unit, wall-mounted, 4.0 kW, R-1234yf, 380-480 V, 3~, 50-60 Hz, sheet steel, WxHxD: 450 x 1600 x 393 mm
Tình trạng: Còn hàng
Bảo hành:
Địa chỉ
109 Đường N2, Khu dân cư Khang Điền, P. Long Trường, TP HCM, VN
HOTLINE
0917082400
Đặt mua ngay
Đặt mua SK 3488940 Wall-mounted cooling unit Blue e+ 4.0 kW

SK 3488940 Wall-mounted cooling unit Blue e+ 4.0 kW
Giá bán: Liên hệ
x
x

