| CATEGORY | DETAILS |
|---|---|
| Cooling output | L35/L35: 80 W (50/60 Hz) |
| Cooling output (BTU/h) | L35/L35: 273 BTU/h (50/60 Hz) |
| Total cooling output L35/L30 | 100 W (50/60 Hz) |
| Rated operating voltage | 100 V – 240 V, 1~, 50/60 Hz |
| Rated current max. | 1.9 A |
| Start-up current | 6.4 A |
| Air throughput | External circuit: 45 m³/h (26.5 cfm) Internal circuit: 45 m³/h (26.5 cfm) |
| Energy efficiency ratio | EER (L35/L35): 0.8 (50 Hz) |
| Thermal output | 80 W (273 BTU/h) |
| Version | Wall-mounted |
| Dimensions | 125 × 400 × 155 mm |
| Dimensions (inch) | Width: 4.92˝ Height: 15.7˝ Depth: 6.1˝ |
| Protection category IP | External circuit: IP 34 Internal circuit: IP 54 |
| Power pack integrated | Yes |
| Electrical connection type | Plug-in Spring Connection Terminal |
| Temperature control | PID control (factory setting: cooling +35 °C / heating +5 °C) |
| Operating temp range | -30 °C to 55 °C (-22 °F to 131 °F) |
| Setting range – cooling | 5 °C to 55 °C |
| Setting range – heating | -10 °C to 20 °C |
| Pre-fuse | Miniature circuit-breaker/fuse: 4 A |
| Packaging unit | 1 pc(s). |
| Weight | Net: 4.05 kg Gross: 4.38 kg |
SK 3201200 Thermoelectric Cooler Cooling 80 W
Giá bán: Liên hệ
SK Thermoelectric cooler, 80/80 W, 100-240 V, 1~, 50/60 Hz, WHD: 125 x 400 x 155 mm
Tình trạng: Còn hàng
Bảo hành:
Địa chỉ
109 Đường N2, Khu dân cư Khang Điền, P. Long Trường, TP HCM, VN
HOTLINE
0917082400
Đặt mua ngay
| Thương hiệu |
|---|
Đặt mua SK 3201200 Thermoelectric Cooler Cooling 80 W

SK 3201200 Thermoelectric Cooler Cooling 80 W
Giá bán: Liên hệ
x
x
