| CATEGORY | DETAILS |
|---|---|
| Cooling output | L35 L35/50 Hz: 1.3 kW L35 L35/60 Hz: 1.3 kW L35 L50/50 Hz: 0.6 kW L35 L50/60 Hz: 0.6 kW |
| Rated operating voltage | 110–240 V, 1~, 50/60 Hz 380–480 V, 3~, 50/60 Hz |
| Note | Only suitable for enclosures ≥ 800 × 600 mm (W × D). Operation without pleated filter inadmissible. |
| Rated power input | 0.75 kW |
| Air throughput | External: 750 m³/h Internal: 700 m³/h |
| Energy efficiency ratio | L35 L35 (50 Hz): 1.94 L35 L35 (60 Hz): 1.94 |
| Seasonal energy efficiency ratio | 4.6 |
| Design | Roof-mounted |
| Dimensions | W: 700 mm H: 308 mm D: 560 mm |
| Protection category | External: IP54 (with pleated filter) Internal: IP54 (with pleated filter) |
| Refrigerant | R-1234yf, 0.56 kg Compression system: 0.37 kg Heat pipe system: 0.19 kg GWP: 0.5 CO₂e: 0 t |
| Connection type | Plug-in terminal strip |
| Temperature control | e+ controller (factory setting +35 °C) |
| Operating temperature range | -20 °C…+55 °C |
| Storage temperature range | -40 °C…+70 °C |
| Refrigerant circuit range | +3 °C…+55 °C |
| Heat pipe range | -20 °C…+45 °C |
| Setting range | +20 °C…+50 °C |
| Power consumption | L35 L35/50 Hz: 0.67 kW L35 L35/60 Hz: 0.67 kW L35 L50/50 Hz: 0.57 kW L35 L50/60 Hz: 0.57 kW |
| Permissible operating pressure | 24 bar |
| Packaging unit | 1 pc(s). |
| Weight | Net: 49 kg Gross: 56.25 kg |
SK 3485730 Blue e+ roof-mounted cooling unit Total cooling output 1.30 kW
Giá bán: Liên hệ
SK Blue e+ roof-mounted cooling unit, sheet steel, cooling module, 1.3 kW, R-1234yf, 110-240 V, 1~, 50/60 Hz, 380-480 V, 3~, 50/60 Hz, WHD: 700 x 308 x 560 mm
Tình trạng: Còn hàng
Bảo hành:
Địa chỉ
109 Đường N2, Khu dân cư Khang Điền, P. Long Trường, TP HCM, VN
HOTLINE
0917082400
Đặt mua ngay
| Thương hiệu |
|---|
Đặt mua SK 3485730 Blue e+ roof-mounted cooling unit Total cooling output 1.30 kW

SK 3485730 Blue e+ roof-mounted cooling unit Total cooling output 1.30 kW
Giá bán: Liên hệ
x
x
