| Category | Details |
|---|---|
| Cooling output | 2.5 / 2.4 kW (50/60 Hz) |
| Power consumption | 1.35 / 1.55 kW (50/60 Hz) |
| Volumetric flow | 7 l/min |
| Pump pressure | Max. 2.4 bar (50 Hz) |
| Rated current | 2.10 / 2.0 A (50/60 Hz) |
| Operating voltage | 380–415 V, 3~, 50 Hz; 440–480 V, 3~, 60 Hz |
| Temperature control | e+ controller (factory +20 °C) |
| Dimensions | 450 × 820 × 710 mm |
| Colour | Textured RAL 7035 |
| Tank | Material: PE plastic; Capacity: 12 l |
| Refrigerant | R-513A / 650 g |
| Cooling circuits | 1 |
| Temperature hysteresis | ±0.5 K |
| Water connections | 2 × 3/4″ IG |
| Water circuit | Hermetically open |
| Operating temp range | -5 °C to 50 °C |
| Liquid media temp range | 5 °C to 35 °C |
| Protection category | IP 24 (IEC 60 529) |
| Weight | 85 kg |
SK 3320200 Chillers Blue e+ 2,5KW
Giá bán: Liên hệ
SK Chiller Blue e+, 2.1 kW, 380-415 V, 440-480 V, 3~, 50/60 Hz, WHD: 450 x 820 x 710 mm
Tình trạng: Còn hàng
Bảo hành:
Địa chỉ
109 Đường N2, Khu dân cư Khang Điền, P. Long Trường, TP HCM, VN
HOTLINE
0917082400
Đặt mua ngay
| Thương hiệu |
|---|
Đặt mua SK 3320200 Chillers Blue e+ 2,5KW

SK 3320200 Chillers Blue e+ 2,5KW
Giá bán: Liên hệ
x
x

