| Category | Details |
|---|---|
| Cooling output | TW10 TU32: 10.2 / 11.7 kW (50/60 Hz) TW18 TU32: 11.8 / 13.2 kW (50/60 Hz) TW18 TU35: 11.01 / 12.67 kW (50/60 Hz) |
| Power consumption | 6.3 / 8.8 kW (50/60 Hz) |
| Rated power input | 10.2 / 11.3 A (50/60 Hz) |
| Volumetric flow | 30 / 55 l/min (50/60 Hz) |
| Pump pressure | 2.0 / 2.0 bar |
| Operating voltage | 400 V, 3~, 50 Hz; 460 V, 3~, 60 Hz |
| Colour | Enclosure: RAL 7035; Base/plinth: RAL 7016 |
| Dimensions | 660 × 1265 × 1315 mm |
| Operating temp range | 10 °C – 43 °C |
| Liquid media temp range | 10 °C – 25 °C |
| Temperature hysteresis | ±2 K |
| Cooling circuits | 1 |
| Refrigerant | R410a / 1350 g |
| Tank | Material: PE plastic; Capacity: 49 l |
| Water connections | R 1″ IG |
| Noise level | 68 dB(A) |
| Protection category | IP 44 (IEC 60 529) |
| Weight | 247 kg (dry), 316 kg (operating) |
SK 3336400 Chillers Blue e 10,6KW
Giá bán: Liên hệ
SK Blue e chiller 10.6/12.0 kW, 400 V, 3~, 50 Hz, 460 V, 3~, 60 Hz, WHD: 660 x 1,265 x 1,315 mm
Tình trạng: Còn hàng
Bảo hành:
Địa chỉ
109 Đường N2, Khu dân cư Khang Điền, P. Long Trường, TP HCM, VN
HOTLINE
0917082400
Đặt mua ngay
| Thương hiệu |
|---|
Đặt mua SK 3336400 Chillers Blue e 10,6KW

SK 3336400 Chillers Blue e 10,6KW
Giá bán: Liên hệ
x
x
