| Hạng mục | Chi tiết |
|---|---|
| Article no. | SK 3320600 |
| Design | Compact, modular layout; Pump to convey medium |
| Benefits | Precise microprocessor temperature control; Collective fault signal; International compatibility (2 frequencies) |
| Colour | RAL 7035 |
| Supply includes | Condenser with RiNano coating; Complete unit ready for connection; Multilingual documentation; Protection category IEC 60529 IP44 |
| Cooling output (Tw10/Tu32) | 50 Hz: 2.7 kW; 60 Hz: 3.0 kW |
| Cooling output (Tw18/Tu32) | 50 Hz: 3.0 kW; 60 Hz: 3.4 kW |
| Cooling output (Tw18/Tu35, DIN EN 14511) | 50 Hz: 2.6 kW; 60 Hz: 3.3 kW |
| Air throughput | 1,785 m³/h (50/60 Hz) |
| Rated operating voltage | 400 V, 3~, 50 Hz; 460 V, 3~, 60 Hz |
| Dimensions (W × H × D) | 602 × 676 × 645 mm |
| Temperature control | Microcontroller (+20 °C factory setting) |
| Operating temperature range | 10 °C – 43 °C |
| Cooling medium range | 10 °C – 30 °C |
| Temperature hysteresis | ± 2 K |
| Refrigerant | R-513A, 1.2 kg, GWP 631, CO₂e 0.75 t |
| Volumetric flow | 20 l/min (50 Hz) |
| Power consumption Pel | 2.03 kW (50 Hz); 2.67 kW (60 Hz) |
| Rated current max. | 4.05 A (50 Hz); 4.35 A (60 Hz) |
| Energy efficiency ratio (EER) | 2.53 (50 Hz, Tw18/Tu35 DIN EN 14511) |
| Water circuit | Open |
| Water connections | G ½” internal thread |
| Cooling circuits | 1 |
| Tank | PP plastic, 30 l |
| Pack size | 1 pc |
| Weight | Net: 88 kg; Gross: 98 kg |
SK 3320600 Chiller TopTherm
Giá bán: Liên hệ
SK Chiller TopTherm, standalone, open, 2.6/3.3 kW, 400-460 V, 3~, 50/60 Hz, WHD: 602 x 676 x 645 mm
Tình trạng: Còn hàng
Bảo hành:
Địa chỉ
109 Đường N2, Khu dân cư Khang Điền, P. Long Trường, TP HCM, VN
HOTLINE
0917082400
Đặt mua ngay
| Thương hiệu |
|---|
Đặt mua SK 3320600 Chiller TopTherm

SK 3320600 Chiller TopTherm
Giá bán: Liên hệ
x
x
