| CATEGORY | DETAILS |
|---|---|
| Cooling output | L35 L35/50 Hz: 2.6 kW L35 L35/60 Hz: 2.6 kW L35 L50/50 Hz: 1.7 kW L35 L50/60 Hz: 1.7 kW |
| Rated operating voltage | 110–240 V, 1~, 50/60 Hz 380–480 V, 3~, 50/60 Hz |
| Note | Observe mounting instructions. Suitable for semi‑outdoor use. Voltage tolerance: 110 V −10% (99 V) to 240 V +10% (264 V); 380 V −10% (342 V) to 480 V +6% (509 V). |
| Rated power input | 1.05 kW |
| Air throughput | External: 1,250 m³/h Internal: 1,250 m³/h |
| Energy efficiency ratio | L35 L35 (50 Hz): 2.63 L35 L35 (60 Hz): 2.63 |
| Seasonal energy efficiency ratio | 6.2 |
| Design | Wall-mounted |
| Dimensions | W: 450 mm H: 1,600 mm D: 294 mm |
| Mounting cut-out | Width: 433 mm Height: 1,579 mm |
| Protection category | Internal: IP55 NEMA: UL Type 12, UL Type 3R |
| Refrigerant | R‑1234yf, 1.1 kg Compression: 0.65 kg Heat pipe: 0.45 kg GWP: 0.5 CO₂e: 0 t |
| Temperature control | e+ controller (factory setting +35 °C) |
| Operating temperature range | −20 °C…+60 °C |
| Storage temperature range | −40 °C…+70 °C |
| Refrigerant circuit range | +3 °C…+60 °C |
| Heat pipe range | −20 °C…+45 °C |
| Setting range | +20 °C…+50 °C |
| Power consumption | L35 L35/50 Hz: 0.99 kW L35 L35/60 Hz: 0.99 kW L35 L50/50 Hz: 0.94 kW L35 L50/60 Hz: 0.94 kW |
| Permissible operating pressure | 24 bar |
| Packaging unit | 1 pc(s). |
| Weight | Net: 54.8 kg Gross: 75.5 kg |
SK 3487630 Wall-mounted cooling unit Blue e+ 2.6 kW
Giá bán: Liên hệ
SK Blue e+ cooling unit, wall-mounted, 2.6 kW, R-1234yf, 110-240 V, 1~, 380-480 V, 3~, 50-60 Hz, stainless steel, WxHxD: 450 x 1600 x 294 mm
Tình trạng: Còn hàng
Bảo hành:
Địa chỉ
109 Đường N2, Khu dân cư Khang Điền, P. Long Trường, TP HCM, VN
HOTLINE
0917082400
Đặt mua ngay
| Thương hiệu |
|---|
Đặt mua SK 3487630 Wall-mounted cooling unit Blue e+ 2.6 kW

SK 3487630 Wall-mounted cooling unit Blue e+ 2.6 kW
Giá bán: Liên hệ
x
x

