| CATEGORY | DETAILS |
|---|---|
| Useful cooling output | L30/L22: 3,000 W |
| Rated operating voltage | 110–240 V, 1~, 50/60 Hz 380–480 V, 3~, 50/60 Hz |
| Rated output | 1.05 kW |
| Type of connection (electrical) | Plug-in terminal strip |
| Dimensions | 450 × 1600 × 294 mm |
| Dimensions (inch) | Width: 17.7˝ Height: 63˝ Depth: 11.6˝ |
| Duty cycle | 100 % |
| Temperature control | e+ controller |
| Protocols | OPC-UA, SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, Modbus/TCP, TCP/IPv4, TCP/IPv6, Radius, Telnet, SSH, FTP, SFTP, HTTP, HTTPS, NTP, DHCP, DNS, SMTP, Syslog, LDAP |
| Operating temp range | -20 °C to 60 °C (-4 °F to 140 °F) |
| Permissible operating pressure | 25 bar (362.6 PSI) |
| Storage temp range | -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F) |
| Setting range | 20 °C to 50 °C (68 °F to 122 °F) |
| Protection category IP | External circuit: IP 24 Internal circuit: IP 55 |
| Refrigerant / cooling medium | R-1234yf / 1.1 kg Compression system: 0.65 kg Heat pipe system: 0.45 kg GWP: 0.5 CO₂e: 0 t |
| Refrigerant quantity (lb.) | 2.4 lb. |
| Packaging unit | 1 pc(s). |
| Weight | Net: 69 kg Gross: 74.5 kg |
SK 3412810 Wall-mounted cooling unit Blue e+ IT 3 kW
Giá bán: Liên hệ
Blue e+ for IT applications, 3 kW bundle, R-1234yf, comprised of the following individual components: Wall-mounted cooling unit (3487.930), IoT interface (3124.300), temperature sensor (3124.400), connection cable (7030.091), nylon loop cable holder (7111.350), WxHxD: 450x1600x294 mm
Tình trạng: Còn hàng
Bảo hành:
Địa chỉ
109 Đường N2, Khu dân cư Khang Điền, P. Long Trường, TP HCM, VN
HOTLINE
0917082400
Đặt mua ngay
| Thương hiệu |
|---|
Đặt mua SK 3412810 Wall-mounted cooling unit Blue e+ IT 3 kW

SK 3412810 Wall-mounted cooling unit Blue e+ IT 3 kW
Giá bán: Liên hệ
x
x

