| CATEGORY | DETAILS |
|---|---|
| Useful cooling output | L30/L22: 1,600 W |
| Rated operating voltage | 110–240 V, 1~, 50/60 Hz380–480 V, 3~, 50/60 Hz |
| Rated power input | 0.75 kW |
| Type of electrical connection | Plug-in terminal strip |
| Dimensions | Width: 700 mmHeight: 308 mmDepth: 560 mm |
| Duty cycle | 100% |
| Temperature control | e+ controller |
| Protocols | OPC-UASNMPv1 / SNMPv2 / SNMPv3Modbus/TCPTCP/IPv4 / TCP/IPv6RadiusTelnetSSHFTP / SFTPHTTP / HTTPSNTPDHCPDNSSMTPSyslogLDAP |
| Operating temp range | -20 °C to +55 °C |
| Permissible pressure | Max. 24 bar |
| Storage temp range | -40 °C to +70 °C |
| Setting range | 20 °C to 50 °C |
| Protection category | External circuit: IP 54 with pleated filterInternal circuit: IP 54 with pleated filter |
| Refrigerant | R-513A / 0.6 kgGWP: 631 → CO₂e: 0.38 t |
| Packs of | 1 pc(s). |
| Weight | Net: 50 kgGross: 54 kg |
SK 3312800 Roof-mounted cooling unit Blue e+ IT 1.6 kW
Giá bán: Liên hệ
SK roof-mounted cooling unit Blue e+ IT, 1.6 kW, for energy-efficient cooling of IT racks
Tình trạng: Còn hàng
Bảo hành:
Địa chỉ
109 Đường N2, Khu dân cư Khang Điền, P. Long Trường, TP HCM, VN
HOTLINE
0917082400
Đặt mua ngay
| Thương hiệu |
|---|
Đặt mua SK 3312800 Roof-mounted cooling unit Blue e+ IT 1.6 kW

SK 3312800 Roof-mounted cooling unit Blue e+ IT 1.6 kW
Giá bán: Liên hệ
x
x
